Ortopedický magazín logo

Reklama

Cena Briana & Joyce Blatchford – Výzva na predkladanie žiadostí

Cena Briana & Joyce Blatchford - Výzva na predkladanie žiadostí

Cena Briana & Joyce Blatchford bude tento rok odovzdaná na 18. svetovom kongrese Medzinárodnej spoločnosti pre protetiku a ortotiku (ISPO). Táto prestížna cena, ktorú založila rodina Blatchfordovcov na pamiatku Briana Blatchforda a Joyce Blatchfordovej, je udeľovaná tímu, ktorý priniesol vynikajúce výsledky v oblasti inovatívnych aktivít vo sfére protetiky a ortotiky.

Cena Briana & Joyce Blatchford

Kritériá výberu

Zohľadňujú sa výsledky v oblasti výskumu protetiky a ortotiky.

Výber bude založený na zásluhách a podľa potreby sa uplatní jedno alebo viac z nasledujúcich kritérií:

Preukázané záznamy uchádzača (tímu), ako deklarácia kvality výsledkov výskumu a štipendií, grantov, cien a ocenení patentov, významných výstupov v medzinárodnej recenzovanej literatúre a ďalších foriem osobitného uznania týkajúcich sa disciplíny protetika a ortotika.

Presvedčivé a spoľahlivé dôkazy o úspešnej aplikácii alebo komercializácii príslušných výskumných výstupov.

Pozitívny vplyv a význam výskumu na priemyselný, ekonomický a sociálny rozvoj v oblasti protetiky a ortotiky na miestnej i medzinárodnej úrovni.

Výberový proces

Ocenenie Brian & Joyce Blatchford Award bude udeľovať ústredie Medzinárodnej spoločnosti pre protetiku a ortotiku (ISPO).

Na čele výberovej komisie je predseda vedeckého výboru ISPO (ISPO-SC). Komisia pozostáva z troch členov ISPO-SC a jedného zástupcu skupiny Blatchford.

Prihlasovací formulár treba predložiť do 31. júla 2021.

About Author

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Pripojte sa k nášmu zoznamu adresátov a dostávajte každý týždeň výber najzaujímavejších správ zo sveta Ortopedického magazínu.

Úspešne ste sa prihlásili k odberu.

Share This