Ortopedický magazín logo

Reklama

Nová ortopedická ambulancia pre obyvateľov Miloslavova a priľahlých obcí

Obyvatelia obcí v okolí Miloslavova už nemusia cestovať desiatky minút do hlavného mesta, aby navštívili odborného lekára, ktorý im pomôže s ortopedickými ťažkosťami. V časti Alžbetin Dvor majú k dispozícii novú ortopedickú ambulanciu. 

Ambulancia poskytuje špecializovanú ortopedickú starostlivosť detským aj dospelým pacientom, zatiaľ bez zmluvy so zdravotnými poisťovňami.

Podľa zdravotnej sestry Lenky Chovanovej tak v krátkom čase po otvorení ambulancie ostalo sklamaných množstvo pacientov, ktorí sú poistencami zväčša Všeobecnej zdravotnej poisťovne, ale potešili sa, že na ortopedické vyšetrenie v meste nebudú musieť čakať.

Ambulacia je súčasťou zdravotníckeho zariadenia MediPark. Starosta obce Milan Baďanský zriadenie nového zdravotníckeho zariadenia víta. „Som veľmi rád, že zdravotná starostlivosť sa v našej obci Miloslavov rozšíri aj o ambulanciu ortopéda, logopéda a fyzioterapie. Je to obrovský krok vpred pre všetkých obyvateľov obce, ktorí nemusia za špecialistom cestovať do hlavného mesta,“ uviedol Baďanský.

Dnes má obec takmer šestisíc obyvateľov. Predpokladá sa, že podobne ako iné služby, aj túto budú využívať obyvatelia z okolitých obcí.

Redakcia 

Foto: red.

About Author

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Pripojte sa k nášmu zoznamu adresátov a dostávajte každý týždeň výber najzaujímavejších správ zo sveta Ortopedického magazínu.

Úspešne ste sa prihlásili k odberu.

Share This