Ortopedický magazín logo

Reklama

16. online kongres Európskeho fóra pre výskum v rehabilitácii

16. online kongres Európskeho fóra pre výskum v rehabilitácii

Zdroj: European Forum for Research in Rehabilitation

Témou 16. online kongresu Európskeho fóra pre výskum v rehabilitácii bude „Inovácia rehabilitácie: budovanie mostov medzi výskumom, technológiou a praxou“. 
16. online kongres Európskeho fóra pre výskum v rehabilitácii sa uskutoční 23. ‒ 25. septembra 2021 v slovinskej Ľubľane. Organizátorom je Európske fórum pre výskum v rehabilitácii ‒ EFRR s Univerzitným rehabilitačným ústavom.
Organizátor na webovej stránke pozýva všetkých výskumných pracovníkov a lekárov pracujúcich v rehabilitácii.
Okrem plánovaných prednášok budú mať účastníci príležitosť sledovať a predstaviť aj svoju prácu na rôznych ústnych prezentáciách. Plánované sú tiež semináre, hlavne pre mladých výskumných pracovníkov.
Témy plánovaných prednášok a seminárov budú aj etika v rehabilitačnom výskume či rehabilitácia pacientov s COVIDOM-19. Prezentované budú tiež poznatky z využitia robota pri cvičení s pacientom po mozgovej príhode.
Termín na zasielanie abstraktov je do 6. júna 2021.
Oznámenie o prijatí abstraktov dostane autor elektronicky do 20. júna 2021.Vedecký výbor vyberie najlepšie, ktorých autori budú môcť prezentovať svoju prácu.
Abstrakty musia byť napísané v angličtine a odoslané iba prostredníctvom online formulára. K tomu sa dostanete po vytvorení užívateľského účtu s vašou e-mailovou adresou a heslom.
Viac informácii o 16. online kongrese Európskeho fóra pre výskum v rehabilitácii  nájdete na http://www.efrr2021.si
Redakcia
Foto: European Forum for Research in Rehabilitation

About Author

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Pripojte sa k nášmu zoznamu adresátov a dostávajte každý týždeň výber najzaujímavejších správ zo sveta Ortopedického magazínu.

Úspešne ste sa prihlásili k odberu.

Share This