Ortopedický magazín logo

Reklama

Vybrané krajiny už posielajú obyvateľom dôležité informácie o COVID-19 aj cez aplikáciu Telegram

Vybrané krajiny informujú aj cez aplikáciu Telegram

Foto: ilustračné, Envato Elements

Silu a možnosti komunikácie prostredníctvom sociálnych sietí si už väčšina vlád uvedomuje niekoľko rokov. Ťažko by sme našli politika alebo štátnu organizáciu, ktorá ešte nemá vlastný kanál na najznámejších sociálnych sieťach. Medzi najpopulárnejšie, spomedzi takýchto profilov, patri na Slovensku napríklad Facebookový účet Polície SR. Aj ten je využívaný na zdieľanie dôležitých informácií. Neraz pomohol pri pátraní po hľadaných osobách. Najnovšie svetoví lídri spustili komunikačné kanály pre tému COVID-19 aj cez aplikáciu Telegram.

Komunikačný kanál, pre zdieľanie aktuálnych informácií o pandémii nového koronavírusu, si na aplikácii Telegram zakladajú priamo ministerstvá zdravotníctva alebo obdobné úrady svetových lídrov. Využívajú možnosť rýchleho zdieľania dôležitých informácií. Medzi prvými boli India, Malajzia, Izrael.

Správca aplikácie tieto regionálne kanály zjednotil do jedného, ktorý nájde užívateľ pod základnými kľúčovými slovami spojenými s COVID-19 (Coronavirus Info). Garantujú tak zdroj aktuálnych informácií pochádzajúcich od relevantných zdrojov a spravodajských kanálov.

https://t.me/corona

Informačné aktivity na Telegrame už spustili Kuba, Nemecko, Hong Kong, Taliansko, Nigéria, Singapur, Španielsko, Ukrajina, Uzbekistan a ďalšie krajiny.

Ortopedický magazín na Telegrame
Aj redakcia Ortopedického magazínu spustila pre svojich čitateľov komunikačný kanál na aplikácii Telegram. A to hneď od prvého dňa (15.2.2021), od spustenia portálu. Pokiaľ chcete byť medzi prvými, ktorých informujeme o nových správach, pripojte sa. Budeme radi.

https://t.me/OM

Redakcia, zdroj: telegram.org
Foto: ilustračné, Envato Elements

About Author

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Pripojte sa k nášmu zoznamu adresátov a dostávajte každý týždeň výber najzaujímavejších správ zo sveta Ortopedického magazínu.

Úspešne ste sa prihlásili k odberu.

Share This