Ortopedický magazín logo

Reklama

AOPA uzavrela spoluprácu s Journal of Rehabilitation and Assistive Technologies Engineering 

AOPA uzavrela spoluprácu s Journal of Rehabilitation and Assistive Technologies Engineering 

Foto: ilustračné, Envato Elements

Začiatko toho mesiaca oznámila Americká ortotická a protetická asociácia (AOPA)  uzatvorenie partnerstva s uznávaným interdisciplinárnym odborným časopisom Journal of Rehabilitation and Assistive Technologies Engineering (RATE), ktorého vydavateľom je SAGE Publishing.

„Sme nadšení z tohto partnerstva a z toho, čo to znamená pre AOPA aj pre túto profesiu,“ povedala výkonná riaditeľka AOPA Eve Lee, MBA, CAE. 

Nový odborný obsah

„Rozsah asistenčných technológií je obzvlášť široký a zahŕňa napríklad robotické zariadenia, IT systémy, kognitívne rehabilitácie a oveľa viac. Avšak pre mnohých zdravotníckych pracovníkov sa oblasť protetiky a ortotiky považuje za hlavnú činnosť. Z tohto dôvodu ma obzvlášť teší, že môžem ohlásiť partnerstvo medzi časopisom a AOPA s cieľom ďalšieho výskumu v oblasti protetiky a ortotiky. Tešíme sa na pravidelné zasielanie príspevkov od členov AOPA a na základe partnerstva uvidíme v rámci ich odbornosti špeciálne zbierky príspevkov,“ uviedol profesor Garth Johnson, šéfredaktor spoločnosti RATE. 

Zdroj: The American Orthotic and Prosthetic Association (AOPA)

Foto: ilustračné, Envato Elements 

About Author

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Pripojte sa k nášmu zoznamu adresátov a dostávajte každý týždeň výber najzaujímavejších správ zo sveta Ortopedického magazínu.

Úspešne ste sa prihlásili k odberu.

Share This