Ortopedický magazín logo

Reklama

Zdravie: V Piešťanoch sa uskutoční 26. medzinárodný balneologický kongres ESPA

Piešťany 19. septembra (TASR) – Prepojenie skúseností a vedomostí odborníkov na oblasť kúpeľníctva a cestovného ruchu z Európy sprostredkuje 26. medzinárodný balneologický kongres, ktorý sa bude konať v Piešťanoch od 21. do 23. septembra. Organizuje ho Európsky zväz kúpeľov (ESPA), Asociácia slovenských kúpeľov (ASK) a Svaz léčebných lázní (SLL) ČR. Informovali o tom organizátori.

ESPA zastupuje 20 európskych krajín vrátane Slovenska a združuje odborníkov na balneológiu, kúpeľníctvo, marketing a cestovný ruch v tejto oblasti.

Kongres sa uskutoční na pôde Slovenských liečebných kúpeľov Piešťany – Ensana, súčasťou trojdňového programu bude okrem prednášok, diskusií a networkingu aj udeľovanie cien European Spas Innovation Award za inovácie a zlepšenia v oblasti poskytovania zdravotníckych služieb na pôde kúpeľov, tiež workshop SPA-CE, kde bude možnosť stretnúť sa s poskytovateľmi kúpeľných služieb naprieč Európou.

Zdroj: TASR

Foto: ilustračné, Envato Elements

 

About Author

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Pripojte sa k nášmu zoznamu adresátov a dostávajte každý týždeň výber najzaujímavejších správ zo sveta Ortopedického magazínu.

Úspešne ste sa prihlásili k odberu.

Share This