Ortopedický magazín logo

Reklama

105. Národné zhromaždenie 2022 AOPA v San Antonio

AOPA (Americká Ortoprotetická Asociáca) usporadúva 105. Národné zhromaždenie v San Antonio v Texase, v dňoch 28. septembra až 1. októbra 2022. 

Okrem osobného stretnutia budú súčasťou zhromaždenia aj virtuálne prvky, rôzne všeobené zasadnutia, výstavy Expo, ukážky pacientov, či rôzne workshopy.

  • Tech súťaž

V rámci technického vzdelávania bude uvedená nová súťaž. Pozývame technikov a odborníkov na výrobu, aby zdieľali 3-minútové video s tipom alebo trikom na výrobu. Publikum vyberie víťaza (víťazov) a budú udelené peňažné ceny. Videá sa môžu zamerať na nástroje, výrobnú techniku, dizajn alebo iné technické témy týkajúce sa riešenia problémov.

  • O&P Digital Care Showcase

V rámci zhromaždenia bola vytvorená Vdzelávacia pracovná skupina Digital O&P, pretože asociácia si uvedomuje, že proces digitálnej transformácie v tejto profesii pokročil do bodu, kedy si táto téma zaslúži osobitnú pozornosť počas tohto zhromaždenia. V rámci tejto časti organizujeme aj výstavy pre vystavovateľov, ktorí participujú v tejto oblasti.

 

Dňa 1. októbra budú mať vystavovatelia možnosť predviesť svoju digitálnu ponuku, napríklad 3D produkty, ako pracuje software v interakcii s pacientom, prípadne ako spravuje elektornické lekárske záznamy.

Digital O&P Showcase bude aj praktickou časťou, na ktorej sa účastníci dozvedia o počítačových 3D dizajnových softvérových nástrojoch, aby vytvorili požadovaný výsledok od výrobcov tohto softvéru. S využitím poskytnutého konkrétneho ortoprotetického prípadu pacienta (lekársky zánam, 3D sken, pozitívny nález)  môže spoločnosť predstaviť svoju vytvorenú formu, zariadenie, 3D tlač či záznam pacienta.

Redakcia

Foto: AOPA, Envato elements

 

 

About Author

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Pripojte sa k nášmu zoznamu adresátov a dostávajte každý týždeň výber najzaujímavejších správ zo sveta Ortopedického magazínu.

Úspešne ste sa prihlásili k odberu.

Share This