Ortopedický magazín logo

Reklama

Veľtrh ortopedickej techniky a pomôcok OT WORLD 2024

Najväčší medzinárodný veľtrh ortopedickej techniky a pomôcok OT WORLD privíta návštevníkov v dňoch 14. – 17. mája 2024

14. mája 2024 sa v nemeckom Lipsku opäť po dvoch rokoch otvoria brány najväčšieho medzinárodného veľtrhu výrobcov, distribútorov a poskytovateľov zdravotnej starostlivosti pôsobiacich v odvetví ortopedických, protetických a rehabilitačných zdravotníckych pomôcok a technológií – OT WORLD 2024.

Svojou jedinečnou kombináciou svetového kongresu a poprednej obchodnej výstavy OT WORLD privádza každé dva roky na jedno miesto spoločne odborníkov, ako aj pacientov a ostatné zainteresované strany z piatich svetových kontinentov. Predstavuje tak rozhodujúcu platformu pre prezentovanie inovácií a vzájomný dialóg všetkých zúčastnených – platformu, ktorá určuje štandardy v ortopedickej technike prinajmenšom na najbližšie dva roky.

Tento rok sa na veľtrhu OT WORLD prvýkrát bude prezentovať ako oficiálna partnerská krajina Francúzsko. Súčasťou prezentácie bude aj propagácia Paralympijských a Olympijských hier, ktoré sa budú konať v lete 2024 vo francúzskom hlavnom meste Paríži.

Vstupenky na veľtrh je možné si zakúpiť aj vopred online; viac informácií o programe a vystavovateľoch nájdete na www.ot-world.com

Redakcia, zdroj: ot-world.com

About Author

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Pripojte sa k nášmu zoznamu adresátov a dostávajte každý týždeň výber najzaujímavejších správ zo sveta Ortopedického magazínu.

Úspešne ste sa prihlásili k odberu.

Share This