Ortopedický magazín logo

Reklama

Špičkový vedec Dr. Bossche: Svet robí z vakcín biologickú zbraň hromadného ničenia

Špičkový vedec Dr. Bossche: Svet robí z vakcín biologickú zbraň hromadného ničenia

Foto: Envato Elements

Docent virológie a mikrobiológie Geert Vanden Bossche sa podieľal na vývoji mnohých vakcín. Koordinoval vakcinačný program proti ebole. Okrem toho pracoval aj pre nadáciu Billa Gatesa. Dnes varuje pred rizikami očkovania proti novému koronavírusu. Hovorí, že svet vytvára nekontrolovateľné monštrum a z vakcín robí biologickú zbraň hromadného ničenia. Pritom nespochybňuje ich aktuálnu účinnosť proti covidu-19. Článok priniesol ako prvý portál NaturalNews.com

V dokumente zverejnenom na Dryburgh.com Dr. Bossche vyjadruje svoje presvedčenie, že odborníci na vývoj vakcín, klinickí lekári a vedci sa aktuálne zameriavajú iba na krátkodobé výsledky očkovania proti covidu-19. Domnieva sa však, že nemyslia na dôsledky, ktoré predpokladá, že budú na globálnej úrovni. 

Imunitný únik

Znepokojenie Dr. Bosscha spočíva v obave z tlaku, ktorý je očkovacími kampaňami vytváraný na imunitu spoločnosti a vzniku nových ‒ ešte smrteľnejších ,,super kmeňov

U očkovanej osoby podľa neho môže dochádzať k vzniku nových kmeňov. Tie sú oveľa infekčnejšie ako pôvodný. Ich vznik má byť spôsobený tým, že vakcína urýchľuje adaptívnu odpoveď na vírus. A vírus má vytvárať nové varianty, ktoré sú imúnne proti dostupným vakcínam. 

Takéto spektrum nových mutácií vírusu uniká do okolia a môže spôsobovať nové riziko aj pre už zaočkované osoby. Ich imunitný systém môže byť podľa Dr. Bosscha pozmenený. Vakcína môže mať za následok aj zmenu imunitného systému. Ten prirodzený imunitný systém s nešpecifickými protilátkami podľa Dr. Bosscha geneticky preprogramuje na špecifický ‒ reagujúci obranne vlastne len na koronavírus. To by mohlo znamenať, že imunitný systém nebude schopný obrany pred iným kmeňom koronavírusu.

Redakcia, zdroje: https://dryburgh.com

NaturalNews.com

Foto: Envato Elements

About Author

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Pripojte sa k nášmu zoznamu adresátov a dostávajte každý týždeň výber najzaujímavejších správ zo sveta Ortopedického magazínu.

Úspešne ste sa prihlásili k odberu.

Share This