Ortopedický magazín logo

Reklama

Prví absolventi univerzitného študijného programu Manažment ortoicko-protetického podnikania

V rámci tohtoročného Národného zhromaždenia Americkej ortotickej a protetickej asociácie (AOPA) v americkom Indianapolise sa uskutočnila slávnostná promócia prvých absolventov študijného programu Manažment ortoticko-protetického podnikania (O&P Business Management) Hartfordskej univerzity.

Tento certifikačný študijný program sa vyučuje na univerzitnej Barney School of Business v meste Hartford v americkom štáte Connecticut v spolupráci s Americkou ortotickou a protetickou asociáciou (AOPA). Ide o komplexný certifikačný študijný program, ktorý ponúka sériu podnikateľských a manažérskych kurzov určených pre majiteľov zariadení, manažérov a odborných zdravotníckych pracovníkov poskytujúcich zdravotnú starostlivosť v oblasti ortopedickej techniky, čiže zhotovovania ortopedickoprotetických zdravotníckych pomôcok na mieru. Tento univerzitný študijný program im umožňuje analyzovať kriticky dôležité podnikateľské výzvy, ktorým vo svojej profesnej praxi denne čelia, či už v oblasti financií, obchodu a marketingu alebo úhrad za zdravotnícke pomôcky.

Ako na zhromaždení uviedla prodekanka The Barney School of Business Lillian Kamal, MIBA, Ph.D., “máme radosť z pevného partnerstva s asociáciou AOPA a radi privítame množstvo ďalších študentov v našom certifikačnom programe.”

Viac sa o programe O&P Business Management môžete dozvedieť na oficiálnej webstránke Americkej ortotickej a protetickej asociácie https://www.aopanet.org/certificate-in-op-business-management/

Zdroj: AOPA a Bartney School of Business

Redakcia

About Author

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Pripojte sa k nášmu zoznamu adresátov a dostávajte každý týždeň výber najzaujímavejších správ zo sveta Ortopedického magazínu.

Úspešne ste sa prihlásili k odberu.

Share This