Reklama

Ortopedický magazín logo
VITAJTE
Ortopedický magazín logo
Slider

NCZI zbiera dáta pre poskytnutie finančného príspevku zdravotníkom

NCZI zbiera dáta pre poskytnutie finančného príspevku zdravotníkom

Národné centrum zdravotníckych informácií (NCZI) od pondelka rána do dnes (22. 12.) do 22.00 h realizuje zber dát pre poskytnutie jednorazového finančného príspevku zdravotníckym pracovníkom. NCZI preto pre zdravotníkov už pripravilo formulár žiadosti o príspevok. Informovala o tom hovorkyňa NCZI Alžbeta Sivá.

Výška jednorazového finančného príspevku pre každého zdravotníckeho pracovníka je 350 eur. „NCZI pripravilo webový formulár s názvom Odmeňovanie zdravotníckych pracovníkov v rámci Informačného systému zdravotníckych indikátorov (ISZI) prevádzkovaného NCZI,“ spresnila Sivá. Prostredníctvom formulára poskytovateľ zdravotnej starostlivosti tak môže zaslať potrebné údaje.

„Požadované informácie je možné zaslať výhradne v čase vyhlásenia výzvy, to je v období od 20. decembra od 7.00 h. do 22. decembra do 22.00 h,“ zdôraznila Sivá.

Zdravotnícki pracovníci dostanú jednorazovú odmenu 350 eur. V piatok (17. 12.) o tom rozhodla vláda. Odmenu dostanú v decembrovej výplate v januári 2022. Vláda SR vyčlenila na tento zámer finančné prostriedky vo výške 50.705.746 eur.

Zdroj: TASR

Foto: ilustračné, Envato Elements

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Copyright 2021 © Factory 457 s.r.o.

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Pripojte sa k nášmu zoznamu adresátov a dostávajte každý týždeň výber najzaujímavejších správ zo sveta Ortopedického magazínu.

Úspešne ste sa prihlásili k odberu.

Share This