Ortopedický magazín logo

Reklama

Letný zotavovací pobyt v ŠNOP pre deti so skoliózou a nesprávnym držaním tela

Letný zotavovací pobyt

Patríte k rodičom, ktorých dieťa má skoliózu alebo problém so správnym držaním tela? Potom pre vás máme výbornú správu. Letný zotavovací pobyt Špecializovanej nemocnice pre ortopedickú protetiku (ŠNOP) nie je pre deti len skvelou príležitosťou nadviazať nové priateľstvá a získať spomienky na celý život, ale ponúka im najmä odbornú rehabilitačnú starostlivosť na vysokej úrovni.

Epidémia skoliózy

Detí a mladistvých s nesprávnym držaním tela, či so skoliózou neustále pribúda. Práve obdobie dospievania je najlepšou príležitosťou, kedy môžeme ich zdravotný stav podchytiť. Vďaka nášmu letnému ozdravovaciemu pobytu získajú vaše deti návyky a starostlivosť, ktoré im v budúcnosti uľahčia život a zlepšia zdravotný stav.

Letný zotavovací pobyt

Zážitky, priateľstvá, odborná starostlivosť

Náš letný ozdravovací pobyt prebieha počas letných mesiacov, kedy majú deti pauzu od školských povinností. Pobyt sa začína obedom v pondelok a končí obedom v piatok. Medzi tým na deti čaká bohatý program, množstvo nových zážitkov, príležitostí na nadviazanie priateľstiev, ale najmä každodenný rehabilitačný program. 

Ten pozostáva zo skupinových cvičení a návštev bazéna. Veď aké by to už bolo leto bez kúpania? Správne cvičiť sa deti učia v telocvični a v bazéne a to pod individuálnym odborným dohľadom fyzioterapeuta, ktorého prístup je vnímavý a citlivý k potrebám každého jedného dieťaťa.

Cesta za zdravou chrbticou sa začína u nás

Náš ozdravovací pobyt je však okrem zdravia aj o zábave a zážitkoch na celý život. Naši skúsení animátori sa postarajú o program, na ktorý vaše deti určite len tak nezabudnú. Počas celého pobytu majú navyše zabezpečenú vyváženú stravu a pravidelný pitný režim. Po cvičeniach nasledujú súťaže, hry a spoločenské aktivity, ale aj zábavné kvízy, či tvorivé dielne. 

Tým, ktorým to zdravotný stav dovolí, sú určené aj rozličné športové aktivity.

Letný zotavovací pobyt

Chcete prihlásiť svoje dieťa, ale nenavštevujete ŠNOP?

Vaše dieťa môžete prihlásiť na hospitalizačný, ale aj denný pobyt. Ak máte záujem o hospitalizačný pobyt a vaše dieťa nenavštevuje ŠNOP, potom je potrebné mať výmenný lístok od pediatra na ortopedické vyšetrenie. Následne nám v dostatočnom časovom predstihu zašlite požiadavku na pobyt na adresu skoliozy@snop.sk. 

V prípade záujmu o denný pobyt prineste výmenný lístok od pediatra v deň nástupu na pobyt. Všetky potrebné informácie o pobyte, ako aj o prihlasovaní, nájdete na www.snop.sk, alebo na už spomínanej emailovej adrese.

Špecializovaná nemocnica pre ortopedickú protetiku v bratislavskom Ružinove je tu pre vaše ratolesti, ktorým ponúka unikátny letný pobyt plný zážitkov a bohatého programu. 

Stačí sa prihlásiť a vaše dieťa môže s nami zažiť skvelý a najmä zdraviu prospešný týždeň. 

PR

Foto: Špecializovaná nemocnica pre ortopedickú protetiku (ŠNOP)

ŠNOP
Viac info nájdete aj pod týmto odkazom.

About Author

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Pripojte sa k nášmu zoznamu adresátov a dostávajte každý týždeň výber najzaujímavejších správ zo sveta Ortopedického magazínu.

Úspešne ste sa prihlásili k odberu.

Share This