Ortopedický magazín logo

Reklama

KolagenDrink FlexiRep, kĺbová výživa zo Švédska

KolagenDrink FlexiRep  je výživový doplnok primárne určený na podporu pohybového aparátu, ktorý bol vyvinutý a je vyrábaný vo Švédsku. Svojim jedinečným zložením a pozitívnymi výsledkami oslovil tisíce zákazníkov, ktorí sa k FlexiRep-u pravidelne vracajú. Ak máte bolesti kĺbov, chrbta, ťažkosti pri pohybe, športovaní, chôdzi či každodennej nevyhnutnej aktivite, FlexiRep je určený pre Vás.

KolagenDrink FlexiRep obsahuje vysokú dávku kolagénu typov 1, 2 a 3, MSM, glukozamín sulfát, chondroitín sulfát a  extrakt z kurkumovníka. Nechýbajú vitamíny C, D3 a B12. Spoločne vytvárajú jedinečnú a účinnú kombináciu aktívnych zložiek na podporu pohybového aparátu.

Jednoduché dávkovanie a užívanie:

  • Kedykoľvek počas dňa stačí naliať do priloženej odmerky 15 ml sirupu a vypiť.
  • Sirup má príjemnú sladkú chuť lesných plodov.
  • Je príjemne sladký, ale neobsahuje cukor. Je vhodný aj pre diabetikov.
  • Sirup môžete zriediť s vodou.
  • Pri pravidelnom užívaní môžete dosiahnuť výborné výsledky.

 

Hlavné zložky FlexiRep-u a ich význam:

Kĺby, väzivá, šľachy, kosti.

Až 5700 mg kolagénu typov I, II a III v jednej dennej dávke! Kolagén typu II tvorí chrupavku.

Artritída a osteoartritída

MSM je látka, ktorá má silné protizápalové a antioxidačné účinky. Predstavuje zdroj organickej  a biologicky najlepšie vstrebateľnej formy síry. Má preukázané pozitívne účinky na kosti a kĺby, pomáha pri liečbe artritídy a osteoartritídy. Pomáha tiež proti bolestiam a opuchom, pocitom stuhnutia svalov a kĺbov a zvyšuje flexibilitu kĺbov. Síra z MSM je zodpovedná aj za produkciu keratínu a kolagénu.

Regenerácia chrupaviek

Glukozamín sulfát sa prirodzene vyskytuje v kĺbovej chrupavke a synoviálnej tekutine. Priaznivo ovplyvňuje rovnováhu metabolických dejov v chrupavke, stimuluje bunky chrupavky k produkcii kolagénu a proteoglykánov. Glukozamín sulfát pomáha ukladať vápnik do kostí a napomáha regenerácii chrupaviek. Tým zlepšuje pohyblivosť kĺbov, zmierňuje bolesti aj zápalové procesy.

Pružnosť

Takisto ako glukozamín sulfát, aj chondroitín sulfát je základný stavebný kameň pre regeneráciu chrupaviek a iných spojivových tkanív – kostí, väzív a šliach. Tým, že pôsobí osmoticky (zadržiava vodu), zlepšuje pružnosť a výživu kĺbovej chrupavky. Okrem toho pôsobí protizápalovo, redukuje bolesti kĺbov a tlmí aktivitu enzýmov, ktoré poškodzujú chrupavku, keďže znižuje potrebu užívania antireumatík a analgetík. Obzvlášť vhodný je pre seniorov, fyzicky pracujúcich ľudí a športovcov. Priaznivo pôsobí aj proti bolestiam a zápalom pri artróze kĺbov. Jeho efekt sa dostaví až po dlhšom užívaní, spravidla po 4 až 6 týždňoch, no pretrvá ešte nejaký čas po doužívaní.

Zápal

Kurkumín priaznivo pôsobí pri osteoartritíde kolena a iných foriem artritídy a osteoartritídy. Zelený čaj je zdrojom polyfenolov, silných antioxidantov, ktoré majú silné protizápalové vlastnosti. Obmedzujú tiež produkciu určitých molekúl vo vašom imunitnom systéme, ktoré môžu vyvolať zápal a bolesť kĺbov a pomáhajú chrániť chrupavky a kosti. Vitamín B12 priaznivo pôsobí na zdravie kostí. Vitamín D3 prispieva k správnemu vstrebávaniu/využitiu vápnika a fosforu a k udržaniu zdravých kostí.

 

KolagenDrink FlexiRep 500 ml hľadajte v lekárňach, u našich partnerov benulekaren.sk, drmax.sk  a ortopédov. Najvýhodnejšie však u nás na kolagendrink.sk, kde našim zákazníkom ponúkame zľavu na prvý nákup a výhodné balenia.

Tešíme sa, ako sa aj Vy pridáte k tisícom spokojných zákazníkom.

 

zdroj: Distribútor produktu KolagenDrink FlexiRep 500ml – HOA, s.r.o., Dovalovo 619, 033 01 Liptovský Hrádok

About Author

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Pripojte sa k nášmu zoznamu adresátov a dostávajte každý týždeň výber najzaujímavejších správ zo sveta Ortopedického magazínu.

Úspešne ste sa prihlásili k odberu.

Share This