Ortopedický magazín logo

Reklama

ISPO 19. Svetový kongres Guadalajara, Mexiko

Medzinárodná spoločnosť pre protetiku a ortotiku (ISPO) každé dva roky pozýva odborníkov, ktorí sa zaoberajú starostlivosťou o osoby, ktoré potrebujú protetické, ortotické, pohybové a asistenčné zariadenia, na svoje jedinečné a interaktívne vlajkové stretnutie, svetový kongres ISPO.

ISPO 19. Svetový kongres sa koná od 24.-27. apríla 2023 v Guadalajara v Mexiku. Môžte očakávať vysokokvalitný vedecký program, o ktorý sa postará množstvo odoborníkov zo širokého spektra odborov a regiónov.

Globálna komunita ISPO sa stretáva, aby sa dozvedela o najnovších vedeckých a klinických pokrokoch, produktoch, inovatívnych technológiách, dizajnoch a materiáloch v protetickej a ortotickej starostlivosti.

S témou podujatia „Umenie a veda“ sa upriamia pozornosť na dva dôležité aspekty protetickej, ortopedickej a staroslivosti o pohyblivosť. Umenie odkazuje na elitnú remeselnú zručnosť a klinické skúsenosti, ktoré sa uplatňujú pri poskytovaní vhodných služieb pre spotrebiteľov asistenčných technológií. Veda zahŕňa inovácie, dôkazy a preklad znalostí v celom spektre protetických, ortopedických a mobilných služieb, aby koncovým používateľom umožnili získať vhodné služby v správnom čase, na správnom mieste a za správnu cenu.

Na 19. svetovom kongrese ISPO očakávame inšpiratívych kľúčových rečníkov. Štyria renomovaní medzinárodní profesionáli Rosielena Jované, Sophie de Oliveira Barata, profesorka Stefania Fatone a profesor Nachiapan Chockalingam prednesú kľúčové prednášky na tému kongresu Umenie a veda na svetovom kongrese 2023 v Guadalajare.

Zdroj: Event profile | ISPO World Congress (ispo-congress.com)

 

 

About Author

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Pripojte sa k nášmu zoznamu adresátov a dostávajte každý týždeň výber najzaujímavejších správ zo sveta Ortopedického magazínu.

Úspešne ste sa prihlásili k odberu.

Share This