Ortopedický magazín logo

Reklama

Červený nos hľadá nových zdravotných klaunov pre východné a severné Slovensko

Bratislava 20. septembra (TASR) – Občianske združenie Červený nos Clowndoctors hľadá nových zdravotných klaunov pre východné a severné Slovensko. Do výberového konania sa možno prihlásiť do 7. októbra. TASR o tom informovala Martina Dobšinská Novomestská zo združenia.

Záujemcovia z východného Slovenska, z okolia Žiliny, Martina, Liptovského Mikuláša či Trenčína majú životopisy posielať na adresu administrativa@cervenynos.sk. Podmienkou je vek od 23 do 45 rokov a dobrý zdravotný stav. „Vítané sú skúsenosti z oblasti dramatického umenia, hudobný talent, prirodzený vľúdny vzťah k ľuďom a humor,“ doplnila Dobšinská Novomestská.

Výberové konanie zdravotných klaunov má formu workshopu. „Profesionálnym zdravotným klaunom sa môže stať každý, kto splní podmienky a prejde trojkolovým výberovým workshopom. Počas neho by mal pochopiť podstatu klauna, naučiť sa pracovať s jeho charakterom a ukázať, že sa neberie príliš vážne,“ skonštatoval umelecký riaditeľ združenia Pavel Mihaľák.

Zdroj: TASR

Foto: ilustračné, Envato Elements

About Author

Prihlásiť sa ku odberu noviniek

Pripojte sa k nášmu zoznamu adresátov a dostávajte každý týždeň výber najzaujímavejších správ zo sveta Ortopedického magazínu.

Úspešne ste sa prihlásili k odberu.

Share This