Advokát žaluje americké zdravotnícke úrady. Podáva desiatky žalôb pre obmedzujúce opatrenia
Americký advokát Thomas Renz zastupuje viacerých klientov, ktorí sa podľa neho pre platné obmedzenia nevedeli dostať k lekárovi. A to ani vo vážnych prípadoch. Obmedzenia pohybu považuje za nezmyselné a príbeh o covide-19 z Wuhanu za klamstvo. Advokát preto žaluje americké zdravotnícke úrady ‒ Centrá pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) aj ministerstvo zdravotníctva a sociálnych služieb (HHS). Podáva desiatky žalôb pre obmedzujúce opatrenia.
Thomas Renz pochádza z Ohia. Nedávno sa zúčastnil na konferencii o zdraví a slobode v Tulse v štáte Oklahoma. O jeho vystúpení, v ktorom opisoval, ako „tieto dve federálne inštitúcie zavrhli krajinu do tyranie“, píšu aj na portáloch Life Site News a SCIENCE NEWS.
Renz tvrdí, že umelo zvyšovali počty prípadov nakazených osôb a tieto falošné údaje následne použili na implementáciu obmedzení, zatváranie firiem, experimentálne očkovanie a na rôzne ďalšie deštruktívne zásahy.
Podáva desiatky žalôb pre obmedzujúce opatrenia
Ako advokát je Renz v súčasnosti zaneprázdnený tým, že spochybňuje obmedzenia a zatváranie firiem. Jedna z jeho klientok, ktorá má rakovinu štvrtého stupňa, bola vraj skutočne ohrozená na živote pre platné obmedzenia. Potrebovala sa dostaviť na pooperačné vyšetrenie, ale to vraj nemohla absolvovať, lebo by porušila nariadenia. Nedostala údajne ani povolenie na výnimku.
„Mojou prvou klientkou bola táto dáma, ktorá bola okamžite po operácii v štvrtom stupni rakoviny,“ vysvetlil Renz. „Museli sme ísť do médií, pretože sme sa obrátili na guvernéra Ohia a požiadali ho o výnimku. Nikto totiž nemohol cestovať, nikto nesmel nič robiť, všetci boli zamknutí a ona sa potrebovala dostať k lekárovi na pooperačné vyšetrenie a nemohla tak urobiť pre obmedzenia.“
Renz zdôraznil, že napriek obmedzujúcej situácii by sme sa nemali príliš rozčuľovať. Akokoľvek ťažké by mohlo byť naďalej žiť v tomto „novom normále“, najlepšou metódou riešenia tohto problému je byť racionálny, ale zároveň pevný pri každom rokovaní
„To neznamená, že na nich kričíš.“ Určite to neznamená kričať na chlapíka v obchode, ktorý má 9 dolárov na hodinu a hovorí: „Musíš nosiť masku, lebo ma vyhodia“ hovorí Renz.
Redakcia
Zdroje:
Foto: ilustračné, Envato Elements